KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12522021
nr 1252 2021
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Porträtt, 1700-tal, 38x27
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:09:40
26/4 12:05:44
- Klassiska
29 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska